Eagle Eye z sukcesem buduje
relacje partnerskie, które cieszą
obie strony biznesu.

W Eagle Eye koncentrujemy się na sprawnym dostarczeniu: specjalistów IT, którzy działają w ramach organizacji blue chip, dostawców oprogramowania, firm e-commerce, firm konsultingowych i firm outsourcingowych. Świadczymy również nasze usługi w poniższych obszarach:

Stałe zatrudnienie

W zależności od potrzeb Klienta możemy zaproponować najbardziej efektywny sposób podejścia do projektu rekrutacyjnego. Dostarczamy najlepszych kandydatów na podstawie success fee, umowy własnościowej lub umowy dotyczącej outsourcingu. Dzięki naszemu modelowi przy pomocy międzynarodowej sieci rekrutacyjnej i wewnętrznego zespołu jesteśmy w stanie pozyskiwać zarówno lokalnych, jak i zagranicznych kandydatów.

Zatrudnienie kontraktowe

Dzięki naszej rozległej sieci oraz elastycznym dostosowanym do potrzeb rozwiązaniom jesteśmy w stanie skutecznie wspierać międzynarodowe wymagania kontraktowe. Jesteśmy również transparentni, jeśli chodzi o stawki dla wykonawców. Pozwala to klientom negocjować najlepsze warunki niezależnie lub z pomocą Eagle Eye. Oferujemy różne modele, w tym: GP Only i Flat Fee.

Analiza rynku IT

Nasze doświadczenie branżowe i podejście do wyszukiwania bezpośredniego pozwala zapewnić dla naszym klientom niezawodną analizę. Służymy pomocą w podejmowaniu ważnych dla biznesu decyzji. Przygotowywane przez nas raporty obejmują siatki wynagrodzeń oparte na umiejętnościach, lokalizacjach lub podziale usług konkurencji w danej dziedzinie.

Outsourcing / Body-leasing

Od wielu lat pomagamy naszym międzynarodowym i lokalnym partnerom w umacnianiu swojej obecności w Polsce korzystając z naszych usług body-leasing. Eagle Eye oferuje różne modele outsourcingu pracowników, które tworzą uczciwe i korzystne dla obu stron przypadki biznesowe zarówno dla naszych klientów, jak i konsultantów IT. Nie wahaj się zapytać jednego z naszych menedżerów biznesowych o uzyskanie większej ilości informacji na temat tego, w jaki sposób możemy współtworzyć Twój sukces.

Projekty IT

Tworzymy wydajne, przemyślane i przyjemne systemy operacyjne oraz aplikacje, które zwiększają wydajność każdej organizacji. Nasza schludna i zrozumiała szata graficzna interfejsu pozostanie atrakcyjna przez wiele lat. Nasze projekty są zgodne z najwyższymi standardami projektowania stron internetowych. Pracujemy z najwyższej klasy metodami wdrożeniowymi.

Dowiedz się więcej

Nasze sukcesy projektowe

Masz jakieś pytania?

Nie wahaj się z nami skontaktować, zapraszamy do kontaktu.

Napisz do nas

Ta strona używa plików cookie. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Dowiedz się więcej.