Dołącz do zespołu Eagle Eye!

Dlaczego my?

Autonomia

Autonomy

W Eagle Eye każdy ma prawo decydowania o tym jak, kiedy i gdzie wykonuje swoje zadania. Niezależnie od tego, czy chodzi o metodę poszukiwań, dobór klientów, czy też politykę firmy, twój głos będzie szanowany i wysłuchany.

Rozwój

Growth

Chcemy pomóc Ci odkryć swój potencjał. Struktura w Eagle Eye jest płaska, a ścieżki kariery szyjemy na miarę. Pomożemy Ci znaleźć Twoje mocne strony i wynieść je na wyższy poziom.

Wpływ

Impact

Będziesz świadkiem tego, jak twoja praca pozwala naszym klientom rozwijać się oraz jak jeden telefon może zmienić życie innych na lepsze. To motywuje!

Elastyczność

Flexibility

Nasz autorski model Cloud Recruitment jest całkowicie nową i świeżą ideą w międzynarodowej społeczności rekrutacyjnej. Oferujemy idealną równowagę między pracą a życiem prywatnym, dzięki zastosowaniu narzędzi zdalnych i rozsądnemu podejściu do liczb.

Jeśli zdecydujesz się zostać jednym z naszych międzynarodowych rekruterów

Będziesz odpowiedzialny za tworzenie sieci kontaktów ze specjalistami i konsultantami w branży IT na całym świecie, przy użyciu najbardziej skutecznych narzędzi do rekrutacji.

Będziesz w kontakcie z naszymi najlepszymi klientami z różnych branż i lokalizacji.

Będziesz pracował w unikatowym modelu biznesowym "Cloud Recruitment", w którym możesz prowadzić działalność z domu w dowolnym miejscu w Europie, o ile masz dostęp do szybkiego łącza internetowego.

Staniesz się prawdziwym headhunterem, który potrafi znaleźć kandydatów używając boolean searchów ze swojego smartwatcha z zamkniętymi oczami.

Będziesz cieszyć się równowagą między pracą a życiem prywatnym, rozwijać karierę w firmie zorientowanej na ludzi, w której znajdziesz przyjaciół na lata.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i chcemy, aby każdy z naszych Orłów czuł to samo w odniesieniu do swojego życia zawodowego. Daj nam znać, jeśli myślisz, że masz to, czego potrzeba, aby dołączyć do naszego zespołu!

Gotów by dołączyć?

Prześlij nam swoje CV, aby rozpocząć proces rekrutacyjny.

Fortunately this site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Find out more.